Pályaavató Mikulásbuli, Kutyás Vetélkedők a Telki Kutyasuliban (2018.12.02, 10:00-14:00)

24/11/2018

2018.12.02, 10:00-14:00

ÚJ HELYSZÍNRE KÖLTÖZÜNK!
ez a Nyílt Nap egyben felavatója az új helyszínnek. Sok színes programmal készülünk. Nem titkolt célunk, hogy adománygyűjtésünkkel el tudjuk kezdeni a legprofibban felszerelni a sulit, kezdve a világítással, terepakadályokkal, sporteszközökkel.
Várható programok:
- sportfoglalkozások
- engedelmes foglalkozás
- gyerekprogramok
Kutyusoknak:
- távolugrás verseny
- cukiság verseny
- trükkverseny

ADOMÁNYGYŰJTÉS tároló épületre és világításra

Kedves Telki Kutyások, kedves Tanulóink!
Rendezvényünk legfontosabb célja úgy elindítani sulinkat az új helyszínen, hogy ne legyen visszalépés programjainkban, tanfolyamainkban.
Két dolgot szeretnénk megvalósítani induláskor:
- zárható tároló felszereléseinknek, sporteszközeinknek
- világítás, hogy tudjunk esténként is dolgozni (lámpák, agregátor)
Segítségeteket, támogatásotokat előre is köszönjük, programokkal hamarosan jelentkezünk!

Megközelíthetőség:

A Príma melletti körforgalomnál a Napsugár utcára érdemes kocsival lekanyarodni. utolsó utca jobbra a Szellő utca, de tovább lehet menni előre és a Szellő utcai telkek alatt egy murvás-föld úton jobbra kanyarodva lehet elérni az iskola területét. Könnyű felismerni, körbe van kerítve egy szép rét közepén.

© 2018 Lelkes EdzőklubAll rights reserved.